Dwie zupełnie różne od siebie osoby

O tym, że miłość ma różne oblicza wiedzą wszyscy. Czasem coś nam się wydaje i jest zupełnie inaczej. Czasem coś układa się jak w książce i trzeba powiedzieć, że jest niezwykle porywająco i piekielnie seksownie. Wszystkie historie miłosne opisane w wielu książkach o różnym charakterze zasługują na uznanie. Warto po nie sięgać, ponieważ można trafić pomiędzy wspaniałych bohaterów, którzy w fantastyczny sposób są w stanie zmienić świat. Jedną z książek opowiadających o zupełnie niespodziewanej miłości jest “Niegrzeczny idol“, który napisała Kristen Callihan (https://www.taniaksiazka.pl/niegrzeczny-idol-kristen-callihan-p-1383130.html).

“VIP”

Skoro K.N. Haner i K.A. Figaro – dwie najbardziej uznane autorki ostatnich czasów – osobiście polecają tą książkę, to koniecznie trzeba sprawdzić co ona w sobie takiego ma, że porywa uznane osobistości. Jest to książka, która otwiera nową kolekcję “VIP”, która ma być zapowiedzią książek o miłości nieco niegrzecznej, perwersyjnej i szalenie erotycznej. Na pewno nie jest to lektura dla grzecznych dziewczynek, które na myśl o seksie aż płoną ze zniecierpliwienia. W książce “Niegrzeczny idol” mamy do czynienia z dwojgiem głównych bohaterów.Liberty Bell to bardzo spokojna i cicha dziewczyna, której włosy mają kolor mokrego piasku. Outsiderka raczej nie lubi wyróżniać się z tłumu. Wręcz przeciwnie – Liberty robi wszystko, aby to tłum o niej zapomniał. Drugim bohaterem jest Kilian, który jest liderem jednego z najbardziej znanych zespołów rockowych. Przystojniak o miłej aparycji jest nieco…perwersyjny, jak to mówią osoby, które go znają.

Nietuzinkowa znajomość

Oboje spotykają się pewnego dnia. Właściwie to Liberty natyka się na kompletnie pijanego Kiliana na swoim trawniku. Niezbyt fortunny początek znajomości. Liberty dowiaduje się, że frontman zespołu zostaje jej sąsiadem. Pierwsze złe wrażenie zostaje zatarte i oboje zaczynają się ze sobą przyjaźnić. Kilian szybko przekonuje się, że ta nieśmiała dziewczyna ma jeden z najwspanialszych głosów, dlatego zaprasza ją do udziału w trasie koncertowej swojego zespołu. Dziewczyna, która nie może pozbierać się po tragicznej śmierci swoich rodziców, nie chce się zgodzić. Nie ma w sobie tyle śmiałości. Jednak Kilian nie ma zamiaru odpuścić. W szczególności, że Liberty zaczyna coraz mocniej i częściej gościć w jego sercu nie tylko jako przyjaciółka. Jak ten perwersyjny, pewny siebie i niegrzeczny chłopiec wpłynie na spokojną Liberty? Jak ułożona Liberty wpłynie na szalonego Kiliana? Tego dowiemy się z książki “Niegrzeczny idol” Kristen Callihan.

Ludzie zdjęcie utworzone przez drobotdean - pl.freepik.com